23 maja, 2024

EIRP Katowice

Biznesowy, Formalny ubiór według Karoliny Leszkiewicz

Teczki Męskie Katowice

teczki męskie katowice

Sprawdziliśmy ponad 34 producentów z rożnych krajów. Testowaliśmy zarówno marki Polskie, jak i Włoskie, Angielskie, Hiszpańskie, czy Tureckie. Pod lupę wzięliśmy elementy techniczne wykonanie galanterii, jak i również wizualne, estetyczne.

Test przeprowadzony przez Zespół Wykonawców Galanterii Delagarza, oraz Ekspertów firmy Sagan.

11.03.2021
pod czujnym patronatem serwisu Alter Office

Gdzie znajdziemy najlepsze teczki skórzane do biznesu w Katowicach?

  1. Miejsce 1 wśród Polskich Producentów – czyli idealna fuzja polskiego rzemiosła z racjonalną ceną produktu. Przyznano marce Belveder Polska z Połczyna Zdroju. Będącej od producentem galanterii skórzanej od roku 1989. W roku 2018 marka uruchomiła swój pierwszy sklep internetowy ukierunkowany na klienta PREMIUM. W głównej ofercie produktów skórzanych znajdują :
  • torby męskie do pracy, wykonane ze skóry Buffalo
  • portfele, saszetki, paski oraz inna drobna galanteria osobista dla mężczyzn
  • oczywiście wspomniane teczki męskie, ze skóry, będące głównym elementem oferty: belveder.com.pl/sklep/teczki-aktowki/meskie-ze-skory/
belveder polska

Skórzana teczka męska – wyprana przez zespól recenzentów

teczka męska Katowice

Powyżej: kompaktowy model teczki skórzanej, stworzonej przez zespół Belveder dla przedsiębiorcy oczekującego ponadczasowej klasyki i solidności skórzanej galanterii. Dostępna była do niedawna tutaj: Pod adresem Producenta, podanym poniżej:

www.belveder.com.pl/produkt/teczka-meska-ze-skory-naturalnej-brazowa-bn81/

Ciekawostki z Sektora Przedsiębiorczości:

Zachęcamy także do obserwowania nowości biznesowych z Google NEWS:

MOVE24 – Monitoring obiektów pływających – barek, statków, etc.

System MOVE24 działa w dzień i w nocy, umożliwiając zliczanie obiektów pływających poprzez zastosowana zaawansowanego systemu rozpoznawania ruchu obiektów pływających poprzez zastosowanie inteligentnej analizy obrazu. System może skutecznie wykrywać, śledzić i analizować poruszające się obiekty. System umożliwia zdefiniowanie różnych kryteriów jak: obszar obserwacji, wielkość i kształt obiektów, kierunek ruchu, temperatura przemieszczających się obiektów. Użytkownik może samodzielnie zdefiniować kryteria zliczania obiektów.

System wyposażony może być w technologie ultradźwiękowe, termowizyjne, podczerwieni i wizyjne. Złożony jest z urządzeń generujących liczenie obiektów pływających, oprogramowania, zestawu komputerowego oraz kompletnego zestawu montażowego.

System nie posiada ograniczeń pod względem wielkości przestrzeni monitorowanej.

WPROWADZAMY ISO BS EN 16001 – NOWY STANDARD MAJĄCY NA CELU EFEKTYWNE WYKORZYSTYWANIE ENERGII.

Nowy standard opublikowany 1 lipca przez BSI będzie potencjalnie pomagał organizacjom w ograniczaniu wydatków związanych z energią oraz redukował emisję gazów cieplarnianych. BS EN 16001 wskazuje organizacjom jak tworzyć systemy i procesy niezbędne do poprawy wykorzystywania energii w zakresie ich działalności.

DOTACJE NA PRZEPŁAWKI PRZY ELEKTROWNIACH WODNYCH

W związku z wymogami budowy przepławek dla ryb przy istniejących i nowo budowanych elektrowniach wodnych, zgodnie z wojewódzkim planem udrożnienia rzek, informujemy, że aktualnie istnieje możliwość uzyskania dotacji na budowę lub modernizację przepławki dla ryb.

Do uzyskania decyzji o przyznaniu dotacji na budowę przepławki nie wymaga się zezwoleń budowlanych. Stąd proponujemy wykorzystanie możliwości złożenia wyłącznie koncepcji budowy przepławki.

Europejski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości pomaga w opracowaniu koncepcji budowy przepławki aż do uzyskania dotacji na budowę przepławki.

Zachęcamy do skorzystania z dotacji zanim są jeszcze środki przeznaczone na budowę i modernizację przepławek. Więcej w tej sprawie przeczytacie również na Nielsen Polska.

Szukasz informacji z sektora biznesu i e-commerce? To Ciebie zainteresuje: