15 kwietnia, 2024

EIRP Katowice

Biznesowy, Formalny ubiór według Karoliny Leszkiewicz

Michael Page rozwija działalność w Polsce

Michael Page już od ponad 5 lat dynamicznie działa w północno-zachodniej Polsce. Pod koniec 2020 r. firma stworzyła w Polsce dedykowany zespół lokalnych specjalistów, którzy będą wspierać swoich obecnych i przyszłych klientów z województwa wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego w procesach rekrutacyjnych. POlski zespół Michael Page składa się z doświadczonych managerów, którzy specjalizują się w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska managerskie i specjalistyczne w wielu obszarach, m.in.: dla produkcji, logistyki, finansów, księgowości czy centrów usług wspólnych (SSC). Eksperci Michael Page wyróżniają się szeroką znajomością branż, do których prowadzą rekrutacje, bogatą ekspertyzą i wieloletnim doświadczeniem biznesowym, którym chętnie dzielą się ze swoimi klientami.

Polska to obszary niezwykle atrakcyjne dla inwestorów, a przy tym bardzo dobrze skomunikowane z resztą kraju, dlatego naturalnym krokiem dla Michael Page jest rozwój działalności w tej części Polski. Firmy coraz częściej lokują tu swoje struktury, co systematycznie zwiększa potrzebę zatrudnienia wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników wyższego szczebla. Nasi klienci potrzebują doświadczonych partnerów biznesowych, którzy znają lokalny rynek i posiadają szeroką wiedzę na temat specyfiki danej branży. Właściwie zaprojektowane struktury i stanowiska w połączeniu ze skutecznie poprowadzonymi działaniami rekrutacyjnymi są istotnymi elementami, niezbędnymi do rozwoju organizacji i budowania przewagi konkurencyjnej – mówi Sebastian Szurek, zarządzający polskim zespołem Michael Page.

Zobacz jak radzą sobie inni przedsiębiorcy:

eirp

Michael Page jest międzynarodowym liderem w zakresie doradztwa personalnego funkcjonującym w 35 krajach na całym świecie. Firma posiada cztery biura w Polsce zlokalizowane w Warszawie, Katowicach, we Wrocławiu i w Poznaniu, gdzie rozwija współpracę zarówno z największymi, globalnymi przedsiębiorstwami jak i mniejszymi organizacjami. Eksperci Michael Page indywidualnie podchodzą do każdego projektu rekrutacyjnego, przykładając szczególną wagę do potrzeb biznesowych swoich partnerów i wysokich standardów jakości oferowanych usług.

Polska jest strategicznym rynkiem dla Michael Page, dlatego systematycznie rozwijamy naszą działalność na terenie kraju. Przez kilka lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych dla naszych wielkopolskich klientów, mieliśmy okazję bardzo dobrze poznać lokalny rynek, jak również potrzeby pracodawców i oczekiwania kandydatów względem miejsca pracy, dzięki czemu udaje nam się z powodzeniem spełniać oczekiwania każdej ze stron – mówi Radosław Szafrański, senior dyrektor w Michael Page.

Michael Page jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego. Firma założona w 1976 roku w Londynie posiada dziś biura w 35 krajach na 6 kontynentach. Jest częścią PageGroup, w skład której wchodzą w Polsce: Michael Page rekrutujący specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla oraz Page Executive, poszukujący kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Michael Page Poland specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów w takich obszarach jak: Finance & Accounting, Banking & Financial Services, Sales & Marketing, Property & Construction, Manufacturing & Engineering, Information Technology oraz Human Resources. Firma jest uznawana za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce i w Europie, zdobywając od 2017 r. prestiżowe wyróżnienie w każdej kolejnej edycji Top Employer. Więcej informacji: na PageGroup Wikipedia

pagegroup

Szukasz rozwiązań dla swojej firmy?

Zobacz jakie nowości przygotował w zakresie biznesowego wizerunku serwis: alteroffice.pl, to doskonały przykład fachowej wiedzy z zakresu: finanse, biznes międzynarodowy, out-fit biznesowy, wizerunek budowany pop0rzez akcesoria i dodatki.

Szukasz informacji z sektora biznesu i e-commerce? To Ciebie zainteresuje: